אדריכלות תוצאות באינטרנט

שיווק בינלאומי

כדי לפעול בשוק הבינלאומי באינטרנט יש לבנות תוכנית שיווק בינלאומית נכונה. תן למומחים של אדריכלות תוצאות באינטרנט לבנות לך תוכנית שיווק בינלאומית בכדי שיהיה לך סיכוי להצליח.

האינטרנט מטבעו הוא זירה בינלאומית המאפשרת תקשורת ישירה ובלתי אמצעית בין אנשים מארצות שונות ובשפות רבות.

האתגר האמיתי הוא להפוך את ה"קלות הבלתי נסבלת" של התקשורת הזו למודל הכנסות סדור ושיטתי.

המטרה העיקרית של שיווק היא להניע קונים פוטנציאליים, לגרום להם להגיע לעסק כקונים בפעם הראשונה ולשוב כלקוחות חוזרים. השיווק עושה זאת בשלל דרכים – מידע, פרסום, יחסי ציבור, קידום מכירות ועוד כהנה וכהנה ערוצים ופעולות. השיווק באינטרנט אינו שונה במהותו מכל שיווק אחר שאנחנו מכירים ולכן, תהליך השיווק באינטרנט חופף ברובו לתהליך השיווק מחוצה לו. דיברנו על המאפיינים הייחודיים של האינטרנט כזירה שיווקית, המרכיב הטכנולוגי, אינטרנט כממשק מתווך, תקשורת באמצעות מלל וכדומה.

שיווק טוב לוקח קודם כל בחשבון אפיון של לקוחות המטרה. זוהי נקודת ההתחלה ואבן היסוד לכל הצלחה שיווקית.

קחו לדוגמה חברה שפועלת ומוכרת לבני נשים בתל אביב. החברה מפעילה חנויות בקניונים וברחובות, מפרסמת בעיתונות ובשלטי חוצות וכך היא למעשה מניעה את הלקוחות לפעולה. עכשיו הציעו לחברה הזו להתרחב ולהגדיל את פעילותה לעיר נוספת, נניח חיפה. האם תשתנה צורת השיווק של החברה משמעותית? סביר להניח שלא. עכשיו הציעו לחברה להתרחב לירושלים, ועכשיו איך ישתנה השיווק של החברה? ישתנה, ישתנה, אחרת תסבול החברה מחרון אפם של תושבי ירושלים הדתיים.

העובדה שאנחנו דוברי אנגלית, שיש דף באתר החברה באנגלית או שפות אחרות, עדיין לא אומר שלחברה יש פעילות שיווק בינלאומית. זו טעות נפוצה מאוד בקרב חברות ישראליות המשוכנעות ששפה נוספת באתר החברה הופך את השיווק שלה לבינלאומי.

רוצים להבין את ההבדל? הסתכלו על האתר של חברת נייק העולמית. עם הכניסה לאתר בפעם הראשונה, תעברו תהליך קצר במסגרתו תתבקשו לזהות מאין אתה גולש. לאחר מכן תגיעו לעמוד בית המותאם למאפיינים של האזור שלך. למשל, אם תגיעו לנייק אירופה תראו יותר מוצרים וכוכבים הקשורים לכדורגל, אם תגיעו לנייק ארה"ב תראו יותר כדורסל.

שיווק בינלאומי הוא לא רק לתרגם את האתר שלך לשפה נוספת, הוא להתאים אותו מבחינת שפה, תרבות, לקוחות, אריזה שיווקית של מוצרים ושירותים לקהל היעד שלך באותה מדינה.

היית מנסה להתווכח על המחיר בשוק הפשפשים בשוויץ? תן למומחים לבנות לך תוכנית שיווק בינלאומית בכדי שיהיה לך סיכוי להצליח.

 

אדריכלות תוצאות באינטרנט עזרה בעשר השנים האחרונות ל 500 יזמים וחברות להגדיל את ההכנסות שלהם ב 30% בשנה באמצעות שיווק נכון באינטרנט. מעניין אתכם לשמוע עוד?
מגיעה לכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

לא תנצלו את זה? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון