ערוץ הייעוץ

ברוכים הבאים לערוץ הייעוץ של אדריכלות תוצאות באינטרנט.

ערוץ הייעוץ מיועד ללקוחות אדריכלות תוצאות באינטרנט, ולמשתתפי ההרצאות והסדנאות של דניאל צוקרמן, בנושאי שיווק באינטרנט, במסגרות השונות.

מטרת ערוץ הייעוץ היא לאפשר ליזמים, מנהלים, בעלי עסקים ומקבלי החלטות בתחום השיווק לשאול שאלות נקודתיות וממוקדות לגבי פעולות שיווק ספציפיות שהם מבצעים באינטרנט, ולקבל תגובות מקצועיות קצרות וממוקדות שיסייעו להם לקבל החלטות נכונות יותר.

מאחר ויש מסגרות רבות שנותנות מענה לאתגרים הטכנולוגיים של שיווק באינטרנט (איך עושים), אנחנו נעדיף לשים דגש במסגרת ערוץ הייעוץ על האתגרים העסקיים והשיווקיים שיש לכם (מה עושים), ובעיקר על איך הופכים את זה לתוצאה עסקית מדידה מבחינתכם.

מענה ראשוני לפונים יינתן תוך 72 שעות לכל היותר (ולמעט סופי שבוע וחגים).

ערוץ הייעוץ אינו כרוך בתשלום ללקוחות אדריכלות תוצאות באינטרנט ו/או דניאל צוקרמן, אך חייב בהרשמה למערכת.

שם מלא (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

תחום עיסוק

סטטוס תעסוקתי

שם הארגון

תפקיד

טלפון נייד

מקור הגעה

ע"י לחיצה על כפתור "הרשמה" אני מאשר את תנאי השימוש הבאים:

  • אני מצהיר/ה בזה כי ברור לי שהתשובות הניתנות במסגרת ערוץ הייעוץ נותנות מענה ראשוני וחלקי, ואינן מהוות, בשום צורה ואופן, תחליף לתהליכי עבודה, ו/או ייעוץ מקצועי פרטני. אני פוטר/ת מכל אחריות, בלי יוצא מן הכלל, את אדריכלות תוצאות באינטרנט ו/או דניאל צוקרמן, בגין השימוש במידע ו/או הצעות ו/או רעיונות שקיבלתי בערוץ הייעוץ. ברור לי כי כל פעולה עסקית/שיווקית ו/או אחרת שאבצע בעסק ובכלל, בגין מידע ו/או הצעות ו/או רעיונות שקיבלתי בערוץ הייעוץ, הן על אחריותי בלבד, ללא יוצא מן הכלל, ולא תהיה לי כל תביעה ו/או טענה בגינן לאדריכלות תוצאות באינטרנט ו/או דניאל צוקרמן.
  • ערוץ הייעוץ שומר לעצמו את הזכות לפרסם חלק מהתשובות ללא פרטים מזהים באתר אדריכלות תוצאות באינטרנט, בפייסבוק ובמאמרים המתפרסמים מעת לעת.
  • ערוץ הייעוץ שומר לעצמו את הזכות למנוע בצורה יזומה את השימוש בערוץ ממשתמשים אשר יעשו בו שימוש לא נאות עפ"י שיקול דעתה הבלעדי בכל עת וללא חובת הסבר ו/או הוכחה.
  • אני מאשר/ת לאדריכלות תוצאות באינטרנט ו/או לדניאל צוקרמן לדוור אלי באמצעות הדואר האלקטרוני ו/או הודעות טקסט מידע עסקי ו/או שיווקי מעת לעת.
  • ערוץ הייעוץ מספקת את השירות ללא תשלום כשירות לציבור והיא רשאית לערוך שינויים בתנאי השירות והשימוש ו/או להשעות אותו, ו/או להפסיק אותו עפ"י שיקול דעתה הבלעדי בכל עת ללא חובת הסבר ו/או הוכחה.

ע"י לחיצה על כפתור "הרשמה" אני מאשר את תנאי השימוש כמפורט לעיל.

מאשר הצטרפות לרשימת התפוצה

בכדי שנוכל לסייע למשתמשים בצורה מיטבית, על השאלות להיות מפורטת וממוקדות ככל האפשר. שאלות ידע כלליות ייענו בכלליות, או יופנו למקורות מידע כלליים ברשת. נא מלא את השאלון הבא בצורה מדויקת ומפורטת ככל האפשר:

נושא

רקע כללי בקצרה

נתונים מספריים

כתובות אתרים רלוונטיים

נא הצג שאלתך בצורה מדויקת וממוקדת

הכנס את הקוד
captcha