אדריכלות תוצאות באינטרנט

ניהול השיווק באינטרנט וניהול מותגים אונליין

כיצד תהפכו את האינטרנט לאמצעי להשגת המטרות העסקיות שלכם ולהגדלת רווחים?

כיצד תשרת אתכם הטכנולוגיה בשיווק יעיל ללקוחות בארץ ובעולם?

התשובה היא – ניהול השיווק וניהול מותגים אונליין באמצעות "אדריכלות תוצאות באינטרנט"!

תוכנית שיווקיתומהי אדריכלות תוצאות?

בכל פרויקט בנייה, האדריכל מייצר את הרעיון הכולל, את הקונספט (או במקרה שלנו את הקונספט השיווקי באינטרנט). בעזרת המהנדס הוא מתרגם אותו למשמעויות ולתוכניות עבודה מעשיות, הוא מגייס ומנהל את אנשי המקצוע הרלוונטיים, מפקח על הפיכת התוכניות לפעולות ולתוצרים מבוקשים, וביחד משיגים את התוצאות הרצויות. האדריכל מכיר את תהליך העבודה והוא תמיד מוכוון תוצאה. לאדריכל יש יכולת לחשוב מהסוף להתחלה – קודם כל להגדיר ולראות את התוצאה הרצויה וממנה לגזור את התהליך הנכון. במילים אחרות, האדריכל מתכנן תוצאות!

ניהול השיווק באינטרנט, כמו בכל פרויקט, מציג תהליך מקצועי עם צוות של אנשי מקצוע, הבקיאים כל אחד בתחומו. בסביבה הטכנולוגית של האינטרנט תהליך זה נקרא "ניהול מותגים אונליין באינטרנט" :

תכנון

ניהול השיווק באינטרנט מתחיל ביצירת קונספט שיווקי ובניית תוכנית שיווקית מפורטת, המבוססת על מחקר שוק, ניתוח התחרות, זיהוי שווקים והזדמנויות עסקיות ופילוח ה DNA השיווקי של קהלי המטרה, וכן, כוללת הגדרת מטרות עסקיות וכלכליות.

ביצוע

תהליך ניהול השיווק באינטרנט מפרק את שלב העשייה לשלבים, מיתוג תוכן, מיתוג חזותי, אפיון אתר, פתרונות טכנולוגיים ותוכנית שיווק מפורטת של פעולות וערוצים מבחינה עסקית ושיווקית.

ניהול תוצאות

ניהול השיווק מקומי, או בינלאומי באינטרנט (המנוהל עפ"י שווקים וקהלי מטרה), כולל ניהול והטמעת המותג, ניהול תוכניות, תקציב ולוחות זמנים, מעקב ובקרה תכנון מול ביצוע לצורך השגת המטרות שהוגדרו והתאמה דינאמית של תוכניות ומשאבים להבטחת התוצאה העסקית.
ניהול השיווק וניהול מותגים דיגיטלי באינטרנט כולל פעילות מתמשכת של צוות מומחים שמלווה אתכם לאורך זמן ומטרתה למקסם את התועלת והתוצאות של השקעתכם.

מה תפקידכם בכוח?

ניהול השיווק, על פי דרכה של אדריכלות תוצאות באינטרנט, הופך אתכם לשותפים מלאים בתהליך הלמידה, התכנון, קבלת ההחלטות ובניהול השיווק באינטרנט באופן שוטף. אתם אלה שמגדירים את התקציב, את משאבי הניהול והתוכן, ואת האילוצים, והצוות שלנו מתרגם את זה לרעיונות ותוצאות עבורכם.
מהניסיון המקצועי שלנו, רמת המעורבות של לקוחותינו היא גמישה ומשתנה מלקוח ללקוח בהתאם לצרכים, ליכולות ובעיקר לזמן. בכל רמת מעורבות שתבחרו, המקצועיות, היצירתיות והניסיון של הצוות שלנו ישלימו אתכם ויבטיחו את איכות התהליך המקצועי ואת איכות התוצאה.

מה יוצא לכם מזה?

לכל עסק יש לפחות תחום מומחיות אחד ברור ומוגדר, המהווה בסיס לפעילות הכוללת וכנראה גם מקור ההצלחה של העסק, קוראים לזה המומחיות של העסק. לאורך השנים מפתח העסק את המומחיות הזו ומשפר אותה ללא הרף, זו "ליבת הפעילות" של העסק.

כל תחום פעילות אחר של העסק, חשוב וחיוני ככל שיהיה בפני עצמו, תמיד יהיה משני ביחס ל"ליבת הפעילות". לכן, אנו רואים כי עסקים רבים מעדיפים שגופים מקצועיים המתמחים כל אחד בתחומו יטפלו בתחומים המשניים עבור העסק בכדי שהעסק יוכל ליהנות מתוצאה טובה ומקצועית הרבה יותר מזו שהוא עצמו יכול ל הגיע אליה – אנחנו מכירים את זה כ"מיקור חוץ" או Outsourcing (אאוטסורס). ניהול כ"א, הנה"ח, שמירה, ניקיון, קייטרינג, שינוע והובלה, תעבורה כל אלה תחומים שעסקים מסדר גודל מסוים מוציאים באמצעות מיקור חוץ לספקים מתמחים בכדי ליעל ולגדר את העלויות, אבל, באותה מידה של חשיבות להבטיח תוצאה טובה הרבה יותר מזו שהעסק לבדו מסוגל לה.

ניהול השיווק באינטרנט, הוא תחום מומחיות בפני עצמו שכל עסק צריך לשקול מי יכול לספק לו את התוצאה הטובה ביותר. להבדיל מתחומים אחרים שהזכרנו בהקשר של מיקור חוץ, ניהול השיווק באינטרנט אחראי בצורה ישירה על יצירת הזדמנויות עסקיות עבור העסק ועל הגדלת מקורות ההכנסה שלו, לכן חשיבות ניהול השיווק באינטרנט עבור העסק גדולה אף יותר.

שימוש בחברה המתמחה בתחום ניהול השיווק וניהול מותגים דיגיטלי באינטרנט, כדוגמת, אדריכלות תוצאות באינטרנט, מבטיח לעסק שותף עסקי מומחה הלוקח אחריות מלאה על ניהול השיווק באינטרנט ומבטיח עשייה ממוקדת ורציפה במשך כל השנה לקבלת תוצאות טובות יותר מכל גורם אחר בעסק ובד"כ באותה העלות.

למה דווקא אדריכלות תוצאות באינטרנט?

ניהול השיווק באינטרנט באמצעות אדריכלות תוצאות באינטרנט כדאי לעסקים מכמה סיבות:

  • בזכות האנשים – יש לנו צוות של מומחים שלכל אחד מהם מוניטין, ניסיון ועשייה מוצלחת ומתועדת.
  • בזכות המקצועיות – ביחד איתכם יש לנו יותר ידע ויותר ניסיון וביחד נוכל לפעול ליצירת תוכנית פעולה נכונה עבורכם שתביא לכם את התוצאות שאתם צריכים.
  • בזכות ההצלחות של הלקוחות שלנו – אם חבריו של האדם מעידים עליו, אז, לקוחותינו המצליחים מעידים עלינו, תשאלו אותם ותדעו למה אנחנו …

רוצים להפוך את השיווק באינטרנט לכלי יעיל ותוצאתי ?

 

אדריכלות תוצאות באינטרנט עזרה בעשר השנים האחרונות ל 500 יזמים וחברות להגדיל את ההכנסות שלהם ב 30% בשנה באמצעות שיווק נכון באינטרנט. מעניין אתכם לשמוע עוד?
מגיעה לכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

לא תנצלו את זה? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון