אדריכלות תוצאות באינטרנט

מיתוג תוכן

כיצד מבצעים מיתוג תוכן כדי להצליח בשיווק באינטרנט? מיתוג תוכן טוב דרוש לנו גם בכדי להצליח אצל מנועי החיפוש. מיתוג תוכן יסייע לנו מאוד בהשגת המטרות השיווקיות שלנו במנועי החיפוש.

צריך לזכור שהאתגר של שיווק באינטרנט מאגד מספר מאפיינים ייחודיים שאינם קיימים באף ערוץ שיווק אחר. ראשית הקשר עם הלקוח לעולם יהיה באמצעות ממשק מתווך. אנשים מתנהגים אחרת כאשר הם גולשים באינטרנט מאשר בכל ערוץ תקשורת שיווקית אחר, ועיקר הקשר עם הלקוח נעשה באמצעות מלל, טקסטים שנכתבים. אנחנו כותבים אחרת מאשר כאשר אנחנו מתקשרים בדיבור. לכן אי אפשר להגזים בחשיבותו של מיתוג התוכן.

על חשיבותה של המילה הכתובה כבר נשפכו קיטונות של מלל, באינטרנט הם הופכים לחשובים עשרות מונים. באינטרנט עולם החושים שלנו מוגבל רק רואים (קוראים) ושומעים, לכן, מלל טוב שמפעיל את החושים הנוספים באמצעות הדמיון יכול להיות מאוד משמעותי לחוויית המשתמש שלנו ולהצלחתה.

מיתוג תוכן צריך לתרגם את הקונספט השיווקי שנבחר עבור המותג של החברה לא רק לשפה שיווקית, אלא, לעולם תוכן ייחודי המפעיל את הדמיון של הגולש ומניע אותו לפעולה באמצעות מילים ומשפטים.

יש לנו פחות מ 10 שניות להשאיר את הגולש באתר!

לא רבים יודעים, אבל, יש לנו פחות מ 10 שניות להשאיר את הגולש המגיע לאתר שלנו בפעם הראשונה. ולכן מסכים עתירים במלל צפוף המחייב קריאה בד"כ ישלחו אותו לחפש אתר אחר. בדף הבית צריך ל"ראות" את המלל גם בלי לקרוא אותו. מיתוג תוכן טוב, יוצר כותרות, יוצר משפטי מפתח וקריאה לפעולה. מיתוג תוכן טוב הוא דו-שיח שאנחנו מנהלים עם לקוח פוטנציאלי כאילו עמדנו מולו וענינו על שאלותיו. מיתוג תוכן מחייב לימוד מעמיק של הלקוח הרלוונטי, עולמות התוכן שלו, מניעי הקנייה שלו ועפ"י זה נבנה הדיאלוג עם הלקוח העתידי שלנו.

מיתוג תוכן טוב דרוש לנו גם בכדי להצליח אצל מנועי החיפוש. גוגל, המשמש כיום שאמת מידה מקצועית עבור מנועי החיפוש בעולם, רגיש מאוד לעניין התוכן ויכולות שלו לנתח את התוכן לא רק טכנית אלא גם תוכנית ומהותית השתפרו כל כך שהוא כמעט כמו קורא אנושי. מיתוג תוכן יסייע לנו מאוד בהשגת המטרות השיווקיות שלנו במנועי החיפוש.

אם פגשתם לקוח, ניהלתם עימו שיחה נעימה, עניתם על שאלותיו והצלחתם לשכנע אותו שיש לכם את המענה לצרכיו ובמחיר שיהיה סביר בעיניו, מה הסיכוי שיקנה מכם? ככה בדיוק צריך לעבוד מיתוג תוכן מקצועי וטוב באתר האינטרנט שלכם.

 

אדריכלות תוצאות באינטרנט עזרה בעשר השנים האחרונות ל 500 יזמים וחברות להגדיל את ההכנסות שלהם ב 30% בשנה באמצעות שיווק נכון באינטרנט. מעניין אתכם לשמוע עוד?
מגיעה לכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

לא תנצלו את זה? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון