אדריכלות תוצאות באינטרנט

מיתוג חזותי

מיתוג חזותי הוא בעצם אחד מהמרכיבים החשובים והמהותיים ביותר להצלחת האתר מבחינה עסקית ושיווקית. מיתוג חזותי טוב ומקצועי בונה לאתר ולמותג נראות טובה ונכונה לאינטרנט ובכלל.

מחקרים מוכיחים ש 80% מקליטת המידע שלנו היא חזותית. באינטרנט הנראות של האתר היא ברוב המקרים 100% מהיכולת שלנו לשכנע גולש רלוונטי להישאר ולהמשיך לגלוש. אנו יודעים כבר כי יש לנו פחות מ 10 שניות לגרום לגולש רלוונטי להישאר באתר שלנו, נסו בעצמכם, בפחות מ 10 שניות אנחנו רק רואים, לא קוראים, לא גוללים ולא שומעים. ולכן, כל מי שחשב שהגולשים יראו את הווידאו בעמוד הבית עד סופו, יקראו את עמוד הבית וגם את דף האודות, יגללו למטה לקבל מידע נוסף, חשבו שוב, באינטרנט לרוב זה לא באמת קורה. הגולש מגיע ואם המסך הראשון שנגלה לעיניו לא הצליח לשכנע אותו חזותית שהגיע למקום הנכון עבורו, הוא מייד המשיך הלאה לאתר הבא. מחקרים מראים שבלמעלה מ 95% מהמקרים אנשים לא חוזרים לאתרים שהם נטשו בפחות מ 10 שניות בשנית – אין הזדמנות שנייה באינטרנט.

מיתוג חזותי הוא בעצם אחד מהמרכיבים החשובים  והמהותיים ביותר להצלחת האתר מבחינה עסקית ושיווקית, לא פחות ממיתוג תוכן והוא בעצם הצד השני של המטבע. מיתוג חזותי טוב ומקצועי בונה לאתר ולמותג נראות טובה ונכונה לאינטרנט ובכלל. מיתוג חזותי בונה שפה גרפית ברורה עבור הגולש הרלוונטי לערכי המותג ולמסרים שהחברה רוצה לשדר ויוצר סביבת גלישה נוחה וחווית משתמש מרגשת עבור הגולש הרלוונטי.

מיתוג תוכן נכון יוצר סדר עדיפויות, ובונה ניווט ידידותי למשתמש עבור תסריטי הגלישה השונים הקיימים באתר. זה לא רק עניין של צבעים וצורות, העימוד, הנגישות למידע, לעיתים הגודל של הפונט או של אלמנטים אחרים, עודף עיצוב או היעדר עיצוב (כמו במקרה של גוגל) הם חלק מהותי במיתוג תוכן ומשפעים בצורה ברורה על הצלחת העברת המסר לגולש מהר וביעילות.

אומרים שאנחנו קונים עם העיניים, לרוב זהו משפט נכון ומיתוג תוכן מקצועי יכול להבטיח את זה גם עבור החברה שלכם באינטרנט.

 

אדריכלות תוצאות באינטרנט עזרה בעשר השנים האחרונות ל 500 יזמים וחברות להגדיל את ההכנסות שלהם ב 30% בשנה באמצעות שיווק נכון באינטרנט. מעניין אתכם לשמוע עוד?
מגיעה לכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

לא תנצלו את זה? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון