אדריכלות תוצאות באינטרנט

רוצים שיווק, אבל אין לכם מימון?

חברת אדריכלות תוצאות באינטרנט יכולה לסייע ללקוחותיה בגיוס מימון מסובסד בערבות המדינה לפרויקטים של שיווק בינלאומי והרחבת פעילות עסקית קיימת

מימון לשיווק באינטרנטמיתוג עסקי , שיווק באינטרנט, "לקוחות חלום" ושווקים חדשים הם לא האתגרים היחידים שעסקים מתמודדים איתם. אנחנו לא זרים למציאות מסביבנו, וגם אנחנו שמענו את השמועות לגבי מיתון, האטה, מצוקת אשראי ועוד אתגרים פיננסים ואחרים שכל עסק יצטרך להתמודד איתם בעתיד הקרוב.

בזכות פעילותה של אדריכלות תוצאות באינטרנט כשותפה פעילה במרכזי טיפוח יזמות (מט"י) בתל-אביב ובירושלים, ופעילותה ב"שטרודל – חממה לעסקים באינטרנט" יש באפשרותנו לסייע ללקוחות, שיבחרו לעבוד איתנו על בסיס שנתי, גם בגיוס מימון מסובסד בערבות המדינה לפרויקטים של שיווק בינלאומי והרחבת פעילות עסקית קיימת (לאחר בדיקת זכאות ובכפוף לתנאים של משרד המסחר והתעשייה).

היועצים הפיננסים של אדריכלות תוצאות באינטרנט יעשו עבורכם את העבודה משלב בדיקת הזכאות, כתיבת הבקשה והתוכנית העסקית, ליווי בהגשה לקרנות ועד קבלת הכספים.

עסקים שהם "חפצי חיים" לא יכולים להרשות למיתון ולמצוקת האשראי להאט, או להפסיק את פעילות השיווק של החברה באינטרנט, או בערוצים אחרים.

שיווק באינטרנט הוא הזדמנות טובה לכל עסק לפתח ולהרחיב את השווקים וקהלי המטרה אליהם הוא יכול לפנות בכדי להתמודד עם המיתון וההאטה שבפתח. השגת מימון מסובסד בעלויות מופחתות ובפריסה לשנים, יאפשר לעסקים התלויים בפעילות שיווק בינלאומי באינטרנט ובכלל למטרות ייצוא, לממן את שנת הפעילות הקרובה בצורה נוחה מבלי להכביד על תזרים המזומנים וליצר לעצמם הזדמנות להגדיל את ההכנסות שיתמכו בפעילות השיווק בשנים הבאות.

אם יש מימון מסובסד, מיתוג עסקי, שיווק באינטרנט, זיהוי הזדמנויות עסקיות, חדירה לשווקים חדשים, גיוס לקוחות חדשים או הגדלת מקורות ההכנסה, הן כבר לא סיסמאות ריקות מתוכן, אלא, בסיס מציאותי לתוכנית עבודה לשנה הקרובה.

 

אדריכלות תוצאות באינטרנט עזרה בעשר השנים האחרונות ל 500 יזמים וחברות להגדיל את ההכנסות שלהם ב 30% בשנה באמצעות שיווק נכון באינטרנט. מעניין אתכם לשמוע עוד?
מגיעה לכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

לא תנצלו את זה? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון