אדריכלות תוצאות באינטרנט

מיזמים ופעילויות

אדריכלות תוצאות באינטרנט, מיסודו של דניאל צוקרמן מתמחה בניהול אסטרטגיה שיווקית ומערכי שיווק באינטרנט. מטרת החברה היא לעזור לעסקים באמצעות אסטרטגיה שיווקית חכמה.

דניאל צוקרמן החל את דרכו המקצועית כראש צוות נהלים במחלקה לסחר חוץ בהנהלה הראשית של בנק הפועלים. בשנת 1993 הקים ביחד עם רן פוני את חברת קומ-ליין תקשורת מחשבים בע"מ, שהתמזגה בסופו של דבר לתוך קבוצת גד זאבי. בשנת 1995 היה דניאל צוקרמן מנהל המכירות הארצי וחלק מצוות ההקמה של אלונקס מחשבים האנגלית בישראל, חלוצת השיווק הישיר של מחשב אישי מותג ללקוחות סופיים בארץ.

דניאל צוקרמן – מיזם "שיווק בקליק" בשיתוף עם מיקרוסופט

אסטרטגיה שיווקית מקורית, פרי יוזמתו של דניאל צוקרמן, הובילה לשיתוף פעולה ראשוני בין המכללה לעסקים לבין חברת מיקרוסופט ישראל, שהולידה סדרה של ימי אימון לאנשי עסקים תחת המותג "שיווק בקליק". המטרה הייתה ללמד מנהלים ואנשי עסקים, הלכה למעשה, כיצד משתמשים באופיס 2003 ככלי שיווקי לגיוס לקוחות חדשים. יוזמה זו זכתה בפרס "Best Practice" של מיקרוסופט העולמית.

במסגרת פעילותו בחברת וייס יועצים, אימן וליווה, דניאל צוקרמן, מאות יזמים ומנהלים ממגוון תחומים, להצלחה עסקית עם תוצאות.

כיום, משמש דניאל צוקרמן כמומחה בכל הקשור למערכי שיווק באינטרנט ובעיקר בתחום של אסטרטגיה שיווקית באינטרנט.

אדריכלות תוצאות באינטרנט, מייסודו ובניהולו של דניאל צוקרמן, משווקת ומפיצה בישראל את הפתרונות הטכנולוגיים של WSI העולמית, ופועלת בארץ עבור לקוחות רבים ומגוונים כדגומת, ISS, צו פיוס, בית אביחי, חברת התעופה גשר אווירי, הדני נסיעות והדני קרוזים, פורמולה טראוול תוכנה, קל-אוטו, חב' יישום של האונ' העברית, טרפיקס סיסטמס, מט"י נתניה, פורטל החדשות הבינלאומי דבקה, פורטל התיירות הבינלאומי guideya ועוד מיזמי אינטרנט ועסקים רבים אחרים ומוכרים פחות.

דניאל צוקרמן – הפעילות במסגרת תמ"ת ומרכזי טיפוח יזמות (מט"י)

דניאל צוקרמן משמש כמרצה, חונך ויועץ מורשה מטעם משרד המסחר והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים, ומשרד התיירות ומלווה מטעמם יזמים ועסקים כמומחה לשיווק באינטרנט עבור מט"י ירושלים, מט"י תל-אביב ומט"י נתניה.

בשיתוף עם מרכז סיוע יזמים (מט"י תל אביב-יפו) ייסד דניאל צוקרמן את "שטרודל – חממה לעסקים באינטרנט" שמטרתה לסייע ליזמים המקימים סטארט אפ עסקי באינטרנט בשנתם הראשונה. החממה מלווה ומייעצת ליזמים משלב הרעיון ומסייעת להם בשלבים הראשונים של המיזם בנושא אסטרטגיה שיווקית באינטרנט וגם באמצעות מימוש חלקים של המיזם בסבסוד של התמ"ת.

דניאל צוקרמן משמש גם כחבר באיגוד לשכות המסחר וכחבר הנהלה בחטיבת היועצים של הלשכה.

כשמחפשים ידע, ניסיון ותוצאות בתחום של אסטרטגיה שיווקית, ניהול מותגים ומערכי שיווק באינטרנט, מחפשים את דניאל צוקרמן ואדריכלות תוצאות באינטרנט."

 

אדריכלות תוצאות באינטרנט עזרה בעשר השנים האחרונות ל 500 יזמים וחברות להגדיל את ההכנסות שלהם ב 30% בשנה באמצעות שיווק נכון באינטרנט. מעניין אתכם לשמוע עוד?
מגיעה לכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

לא תנצלו את זה? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון