אדריכלות תוצאות באינטרנט

אודות אדריכלות תוצאות באינטרנט

אדריכלות תוצאות באינטרנט בניהול של דניאל צוקרמן, מנטור עסקי ומומחה לשיווק באינטרנט, עוזרת לעסקים להרחיב את מעגל הלקוחות שלהם ולהגדיל רווחים, באמצעות חשיבה שיווקית נכונה, אסטרטגיה שיווקית חכמה וניצול יעיל של ערוצי שיווק באינטרנט. ב 10 השנים האחרונות עזרנו ל 500 יזמים וחברות להגדיל את ההכנסות שלהם ב 30% בשנה גם באמצעות שיווק נכון באינטרנט. מעניין אתכם לשמוע עוד?

dz formal pic 3-05-10אדריכלות תוצאות באינטרנט – מתמחה בניהול אסטרטגיה שיווקית ומערכי שיווק באינטרנט

מטרת החברה היא לעזור לעסקים, חברות וארגונים להרחיב את מעגל הלקוחות שלהם ולהגדיל רווחים, באמצעות חשיבה שיווקית נכונה, אסטרטגיה שיווקית חכמה וניצול יעיל של ערוצי שיווק באינטרנט.

לאדריכלות תוצאות באינטרנט צוות של מומחים, שכל אחד בתחומו, נותן מענה עסקי, שיווקי ומיתוגי כולל. כל הצוות שותף ופועל על פי אותה אסטרטגיה שיווקית, מחובר לאותה הדרך ומוכוון להשגת אותה המטרה –ההצלחה העסקית של הלקוח באמצעות שיווק באינטרנט.

אדריכלות תוצאות באינטרנט נוסדה ומנוהלת על ידי דניאל צוקרמן, בוגר במנהל עסקים, מראשוני תעשיית האינטרנט בישראל ובעל ניסיון רב ותוצאות מוכחות בתחום הייעוץ השיווקי העסקי, אסטרטגיה שיווקית בכלל ובאינטרנט בפרט.

אודות דניאל צוקרמן

דניאל צוקרמן, מנטור עסקי ומומחה לשיווק באינטרנט, החל את דרכו המקצועית כראש צוות נהלים במחלקה לסחר חוץ בהנהלה הראשית של בנק הפועלים. בשנת 1993 הקים ביחד עם רן פוני את חברת קומ-ליין תקשורת מחשבים בע"מ, שהתמזגה בסופו של דבר לתוך קבוצת גד זאבי. בשנת 1995 היה דניאל צוקרמן מנהל המכירות הארצי וחלק מצוות ההקמה של אלונקס מחשבים האנגלית בישראל, חלוצת השיווק הישיר של מחשב אישי מותג ללקוחות סופיים בארץ.

דניאל הצטרף בשנת 1997 כשותף לקבוצת שייפ, הקים וניהל בהצלחה רבה את חברת האינטרנט של הקבוצה – חברת Shape the Net. תחת ניהולו יישמה החברה אסטרטגיה שיווקית חדשנית והגיעה להיות בשנת 2000 אחת מ 3 החברות המובילות בארץ בתחומה. בשיאה העסיקה החברה 50 עובדים, נהנתה ממחזור מכירות של למעלה מ 10 מיליון ₪, התקדמה בתחום האינטרנט והקימה למעלה מאלף אתרי אינטרנט. החברה הייתה ממובילות שוק האינטרנט בישראל בבניית מערכות תדמית, מסחר ותוכן דינאמי באינטרנט. על לקוחות שייפ ניתן למנות את, בזק, בזקנט, משטרת ישראל, אלתא, גל"צ, חברת החשמל ועוד חברות וגופים רבים אחרים.

בנוסף, שימש דניאל צוקרמן כאחראי על פיתוח עשרות מוצרי אינטרנט ומולטימדיה חכמים על תקליטורים, עבור גופים מובילים כמו בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק דיסקונט, מיקרוסופט, בזקנט, נטוויז'ן, אינטרנט זהב, 012 קווי זהב ועוד.

בשנת 2000 נרכשה קבוצת שייפ על ידי משרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי ולאחר מכן נרכשה ומוזגה פעילות החברה לתוך קבוצת גאון אחזקות.

מסוף שנת 2000 משמש דניאל צוקרמן כמנהל פרויקטים עצמאי אחראי על פיתוח של אסטרטגיה שיווקית ופיתוח עסקי ושיווקי בתחום התוכן באינטרנט והתשתיות בסלולר עבור לקוחות שונים בארץ ובחו"ל, ביניהם חברת ZOW וחברת BRJ שהיא חברת הבת של קבוצת ברן רביב בדרום אפריקה. הוא יזם פרויקטים חדשניים של שיווק חזותי (מרכזי מבקרים, עמדות מידע אינטראקטיביות ונקודות מכירה ממותגות נושא) עם אחד ממשרדי הפרסום הגדולים בתורכיה.

בשנת 2003 הצטרף דניאל צוקרמן לחברת וייס יועצים והמכללה לעסקים כסמנכ"ל ואחראי על תחום התוכן המקצועי. במסגרת פעילותו במכללה לעסקים היה אחראי על הכשרת צוות המרצים של המכללה ועל פיתוח תוכן מקצועי שכלל בניית מודלים, כלים, שיטות, סדנאות, כתיבה מקצועית בתחום השיווק, מצגות ועזרי לימוד.

במסגרת המכללה לעסקים הרצה דניאל צוקרמן והעביר מאות סדנאות מרתקות, הרצאות והדרכות לחברות וימי אימון לאלפי לקוחות, וביניהם כלל חברה לביטוח, הפניקס, מיקרוסופט, גוגל, הסתדרות המורים, התאחדות בעלי המלאכה, בנק לאומי, אורנג' ובנק המזרחי. הסדנאות היו בתחום העסקי בנושאים של שיווק, מכירות, שירות, פרסום וניהול.

במסגרת פעילותו בחברת וייס יועצים, אימן וליווה, דניאל צוקרמן, מאות יזמים ומנהלים ממגוון תחומים, להצלחה עסקית עם תוצאות.

דניאל צוקרמן – מומחה שיווק באינטרנט ובניית אסטרטגיה שיווקית

כיום, משמש דניאל צוקרמן כמנטור עסקי ליזמים ומנהלים ומומחה בכל הקשור למערכי שיווק באינטרנט ובעיקר בתחום של אסטרטגיה שיווקית באינטרנט.

אדריכלות תוצאות באינטרנט, מייסודו ובניהולו של דניאל צוקרמן, משווקת ומפיצה בישראל את הפתרונות הטכנולוגיים של WSI העולמית, ופועלת בארץ עבור לקוחות רבים ומגוונים כדגומת, ISS, צו פיוס, בית אביחי, חברת התעופה גשר אווירי, הדני נסיעות והדני קרוזים, פורמולה טראוול תוכנה, קל-אוטו, חב' יישום של האונ' העברית, טרפיקס סיסטמס, מט"י נתניה, פורטל החדשות הבינלאומי דבקה, פורטל התיירות הבינלאומי guideya ועוד מיזמי אינטרנט ועסקים רבים אחרים ומוכרים פחות."

 

אדריכלות תוצאות באינטרנט עזרה בעשר השנים האחרונות ל 500 יזמים וחברות להגדיל את ההכנסות שלהם ב 30% בשנה באמצעות שיווק נכון באינטרנט. מעניין אתכם לשמוע עוד?
מגיעה לכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

לא תנצלו את זה? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון