בדיקה

שם מלא (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

תחום עיסוק

סטטוס תעסוקתי

שכירעצמאיבעל חברה 

שם הארגון

תפקיד

טלפון נייד

מקור הגעה

הרצאה/סדנה במסגרת מט"יהרצאה/סדנה במסגרת לשכת המסחרהרצאה/סדנה במסגרת התאחדות המלאכההרצאה סדנה במסגרת פנים ארגונית/פרטי/אחרבהמלצת משתמש רשוםאחר 

ע"י לחיצה על כפתור "הרשמה" אני מאשר את תנאי השימוש הבאים:

  • אני מצהיר/ה בזה כי ברור לי שהתשובות הניתנות במסגרת ערוץ הייעוץ נותנות מענה ראשוני וחלקי, ואינן מהוות, בשום צורה ואופן, תחליף לתהליכי עבודה, ו/או ייעוץ מקצועי פרטני. אני פוטר/ת מכל אחריות, בלי יוצא מן הכלל, את אדריכלות תוצאות באינטרנט ו/או דניאל צוקרמן, בגין השימוש במידע ו/או הצעות ו/או רעיונות שקיבלתי בערוץ הייעוץ. ברור לי כי כל פעולה עסקית/שיווקית ו/או אחרת שאבצע בעסק ובכלל, בגין מידע ו/או הצעות ו/או רעיונות שקיבלתי בערוץ הייעוץ, הן על אחריותי בלבד, ללא יוצא מן הכלל, ולא תהיה לי כל תביעה ו/או טענה בגינן לאדריכלות תוצאות באינטרנט ו/או דניאל צוקרמן.
  • ערוץ הייעוץ שומר לעצמו את הזכות לפרסם חלק מהתשובות ללא פרטים מזהים באתר אדריכלות תוצאות באינטרנט, בפייסבוק ובמאמרים המתפרסמים מעת לעת.
  • ערוץ הייעוץ שומר לעצמו את הזכות למנוע בצורה יזומה את השימוש בערוץ ממשתמשים אשר יעשו בו שימוש לא נאות עפ"י שיקול דעתה הבלעדי בכל עת וללא חובת הסבר ו/או הוכחה.
  • אני מאשר/ת לאדריכלות תוצאות באינטרנט ו/או לדניאל צוקרמן לדוור אלי באמצעות הדואר האלקטרוני ו/או הודעות טקסט מידע עסקי ו/או שיווקי מעת לעת.
  • ערוץ הייעוץ מספקת את השירות ללא תשלום כשירות לציבור והיא רשאית לערוך שינויים בתנאי השירות והשימוש ו/או להשעות אותו, ו/או להפסיק אותו עפ"י שיקול דעתה הבלעדי בכל עת ללא חובת הסבר ו/או הוכחה.

ע"י לחיצה על כפתור "הרשמה" אני מאשר את תנאי השימוש כמפורט לעיל.

הכנס את הקוד

captcha

מאשר הצטרפות לרשימת התפוצה

בכדי שנוכל לסייע למשתמשים בצורה מיטבית, על השאלות להיות מפורטת וממוקדות ככל האפשר. שאלות ידע כלליות ייענו בכלליות, או יופנו למקורות מידע כלליים ברשת.

נא מלא את השאלון הבא בצורה מדויקת ומפורטת ככל האפשר:

נושא

שיווק באינטרנט כללישיווק בפייסבוקשיווק בגוגל אורגנישיווק בגוגל ממומןאתר אינטרנטדף נחיתהשיווק בסלולאר 

רקע כללי בקצרה

נתונים מספריים

כתובות אתרים רלוונטיים

השאלה בצורה מדויקת וממוקדת