אדריכלות תוצאות באינטרנט

קונספט שיווקי

מהו קונספט שיווקי באינטרנט? כיצד יוצרים קונספט שיווקי נכון?

תוכנית שיווקיתקונספט שיווקי הוא למעשה הרעיון המרכזי לגבי אופן השימוש של עסק ביכולות האינטרנט לצרכים העסקיים והשיווקיים שלו.

האינטרנט יכול לשמש את העסק בכמה אופנים – לספק מידע תדמיתי ומקצועי, לסייע בגיוס לקוחות חדשים, ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים, לשמש כמוקד פניות ותמיכה ללקוחות קיימים, לשמש כערוץ פניות ותקשורת עם ספקים ולקוחות, או לשמש כמרכז מידע אובייקטיבי בנושא או תחום ההתמחות של החברה. כל אחד מהרעיונות האלה יכול להיות קונספט שיווקי המכתיב את המאפיינים המרכזיים של אתר האינטרנט של העסק ואת תכנית השיווק שלו.

קונספט שיווקי הוא למעשה אחד התוצרים המרכזיים של תהליך העבודה שלנו איתך. הקונספט השיווקי מגלם ידע ותובנות שאנו צוברים מלימוד של ליבת הפעילות של העסק (התמחותה המרכזית של החברה), מוצרים או שירותים, לקוחות פעילים, שווקים ובדיקת ההזדמנויות העסקיות באינטרנט, גם על רקע פעילות המתחרים הישירים והעקיפים של העסק.

קונספט שיווקי טוב יכול להיות המפתח להצלחה באינטרנט. לדוגמה, לא כל חברה חייבת אתר תדמית או מכירות. לעתים אתר תמיכה בלקוחות קיימים יכול לשפר את השירות ללקוחות, לייעל את עלויות התמיכה בלקוחות לחברה ולסייע בשימור לקוחות. דוגמה נוספת היא אתר מידע אובייקטיבי, היכול להפוך את אתר החברה לאתר מרכזי בתחום או נושא שהיא מתמחה בו ולסייע בחיזוק המותג והמומחיות שלה, באמצעות חשיפה לגולשים רלוונטיים רבים המחפשים מידע ולא בהכרח היו נכנסים לאתר תדמית של חברה מסוימת עבורו.

קונספט שיווקי טוב מבטיח בידול ברור

או לפחות יתרון יחסי לחברה בעיני הגולש הרלוונטי. קונספט שיווקי טוב יכול להפוך את האינטרנט לכלי עבודה מקצועי או שיווקי עבור העסק שיש בו תועלת כלכלית ותוכנית שיווקית ברורה ומדידה.

 

אדריכלות תוצאות באינטרנט עזרה בעשר השנים האחרונות ל 500 יזמים וחברות להגדיל את ההכנסות שלהם ב 30% בשנה באמצעות שיווק נכון באינטרנט. מעניין אתכם לשמוע עוד?
מגיעה לכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

לא תנצלו את זה? השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון